Maks. 6 os.
Liczba sypialni: 2
45 m2

Domek to dobry wybór dla czterech a nawet szcześciu osób. Znajduje się w nim przestronny klimatyzowany salon z rozkładaną sofą, prywatna sypialnia z łóżkiem kontynetnalnym, antresola z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia oraz w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.  Cena obejmuje pobyt dla 4 osób. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych dostawek na rozkładanej kanapie w salonie. Dla Państwa komfortu, w domu może być zakwaterowane maksymalnie 6 osób. 

Do domku przynależy również drewniany taras z leżakami. W domku mile widziane są zwierzęta domowe (koty i psy) do 10 kg. Obowiązuje jednorazowa opłata za pobyt zwierzęcia w wysokości 100 zł. O tym fakcie należy poinformować recepcję hotelową podczas rezerwacji pobytu. 

Zameldowanie od 15:00
Wymeldowanie do 11:00

Ze względu na komfort pobytu naszych Gości oraz zwierzaków akceptujemy zwierzęta domowe (koty i psy) do 10 kg. Obowiązuje jednorazowa opłata za pobyt zwierzęcia w wysokości 100 zł.

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.Dzieci w wieku od lat 13 są liczone jako pełnopłatne.

Parking bezpłatny dla wszystkich gości obiektu - nie wymaga rezerwacji

American Express Mastercard Maestro Visa
DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA