Maks. 2 os.
25 m2

Luksusowe pokoje z przestronną wydzieloną strefą SPA pozwalającą na komfortowy relaks w saunie oraz innowacyjnym dwuosobowym jacuzzi. Pokoje Deluxe posiadają widok na pasmo Otryt lub Połoninę Caryńską, szumiącym pod oknem potok Dwernik z pewnością  oczaruje i sprawi, że poczują się Państwo wyjątkowo. Pokoje utrzymane w eleganckim, nowoczesnym stylu pozwolą na komfortowy i luksusowy wypoczynek w sercu Bieszczad.
Pokoje Deluxe charakteryzują się niecodzienną strefą SPA znajdującą się w samych pokojach. Przestronny salon kąpielowy wyposażony w jacuzzi dla 2 osób oraz saunę jest luksusowym dopełnieniem naszych Pokoi Deluxe. W każdym pokoju Deluxe mogą Państwo skorzystać z opcji bio-kominka.

Jeżeli tylko zapragną Państwo zapomnieć o zmęczeniu, odnowić siły witalne proponujemy zabiegi kosmetyczne, masaże oraz chwile relaksu w Strefie Spa lub basenie.

*Wszystkie pokoje Deluxe posiadają ten sam standard, różnią się jedynie kolorem. W momencie rezerwacji każdy z nich zostaje przydzielony Państwu losowo.

Pokoje Deluxe: Niebieski, Złoty, Biały oraz Brązowy posiadają saunę infrared (kliknij, aby dowiedzieć się więcej).

 

Zameldowanie od 15:00
Wymeldowanie do 11:00

Ze względu na komfort pobytu naszych Gości oraz zwierzaków akceptujemy zwierzęta domowe (koty i psy) do 10 kg. Obowiązuje jednorazowa opłata za pobyt zwierzęcia w wysokości 100 zł.

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.Dzieci w wieku od lat 13 są liczone jako pełnopłatne.

Parking bezpłatny dla wszystkich gości obiektu - nie wymaga rezerwacji

American Express Mastercard Maestro Visa
DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA