SPA & WELLNESS

Zainspirowani naturą, pięknem i energią bieszczadzkiej przyrody stworzyliśmy dla Ciebie miejsce wyjątkowe; Caryńska Spa&Wellness. To autorskie rytuały i naturalne aromaty, które przeniosą Cię w głęboki poziom relaksu i odprężenia. Doświadcz tego na własnej skórze.

img

SPA & WELLNESS

Atmosferę Caryńska Spa&Wellness tworzą profesjonaliści przepełnieni pasją i wiedzą. Nowoczesne technologie, osiągnięcia marki i innowacyjne rozwiązania w połączeniu z filozofią wellness stanowią dla nas priorytet i sprawiają, że proponowane zabiegi są na najwyższym poziomie. Kierując się tą filozofią stworzyliśmy azyl profesjonalnej pielęgnacji i relaksu zapewniając chwile błogości i pełne odprężenia.

ZABIEGI & DAY SPA
image
image
image
image

Zapoznaj się z ofertą naszych zabiegów:

ŚWIETNE SPA
Spa & wellness: pięknie wykończony basen z masażami, bąbelkami i pięknym widokiem. Saunarium to grupa 4 saun wykonana i utrzymana w porządku, tak jak jacuzzi na kilka osób. Do dyspozycji przebieralnia, bania z zimna wodą.
EjTy,
Google.com
FANTASTYCZNY OBIEKT
Bardzo fajny hotel. Byłem tam w 2020. Jest sauna, jaccuzi, basen. Miła obsługa, ogólne to polecam.
rejkel,
Google
NAJLEPIEJ
Świetna lokalizacja, przy samej granicy bieszczadzkiego Parku Narodowego. Ciekawa strefa rekreacyjna - boiska dla dorosłych (siatka, tenis), plac zabaw dla dzieci, staw. Bardzo smaczne jedzenie, zarówno śniadania jak i wybierane z karty.
Martyna S.,
Google
SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA