01.01.2023 - 28.02.2023

Walentynki coraz bliżej!

Przygotowaliśmy kilka propozycji na ten walentynkowy tydzień! W Caryńska Resort & Spa Walentynki rozpoczniemy muzyką na żywo.  Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji Caryńska na koncert duetu MIK Acoustic. Koncert odbędzie się 10 lutego o godzinie 19:00. 

Kolejna odsłona miłosnego weekendu to Kolacja Romantyczna. Serwujemy obiecujące przystawki, kuszące dania główne i uwodzicielski deser! Do kolacji dorzucamy butelkę wina! Brzmi zachęcająco? My już jesteśmy uwiedzeni. Rezerwacji Kolacji Romantycznej można dokonać pod nr tel. +48 512 189 722

Dla Gości, którzy planują zostać z nami na dłużej, mamy do zaproponowania pakiet Romantyczne Chwile.  W pakiecie m.in.: romantyczny wystrój pokoju, kolacja przy świecach, zniżki na zabiegi w Spa i pełen dostęp do atrakcji hotelu

W tygodniu walentynkowym oferujemy szeroki wachlarz zabiegów i masaży dla kobiet oraz mężczyzn. Głęboko relaksacyjny masaż gorącą czekoladą, świecą lub rozgrzanymi kamieniami pobudzi zmysły dotyku, węchu i słuchu. Chwile zapomnienia w bieszczadzkim Spa z pewnością zaobfitują udanym pobytem.
Oferujemy również pakiety Day SPA - 3 godziny czystej przyjemności! 5 pakietów Day SPA do wyboru, które możesz podarować również jako prezent w postaci Vouchera!

 

Do zobaczenia w Bieszczadach!

 

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA