SZKOLENIA | KONFERENCJE | INTEGRACJE | EVENTY BIZNESOWE

Zarezerwuj komfortową przestrzeń na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny dla swojej firmy. Kameralny wystrój i lokalizacja obiektu w samym sercu Bieszczad powoduje, że organizacja szkoleń i konferencji w tym miejscu nabiera innego wymiaru. 

Biznes

POSTAW NA JAKOŚĆ
image
image
image
image

Powierzchnia Sali: 173 m2

Ilość osób (w zależności od ustawienia)

  • teatralne max. 100 osób
  • podkowa max.  80 osób
  • konferencyjne max. 70 osób
  • szkolne max. 70 osób

Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz materiały piśmiennicze. Sala posiada także dostęp do bezprzewodowego internetu oraz do światła dziennego.

img

Wyżywienie

Oferujemy także doskonałe i perfekcyjnie zorganizowane kolacje firmowe, obiady biznesowe, spotkania dla firm oraz przyjęcia integracyjne. Nasze zaplecze gastronomiczne wraz z Restauracją Caryńska zadbają o wyśmienite śniadania, uroczyste kolacje czy oprawę konferencji w bufety kawowe. W swojej ofercie możemy uwzględnić również muzykę na żywo, degustacje i urozmaicić pobyt innymi atrakcjami.

Zorganizujemy je dla Twojej grupy

Zorganizujemy dla Twojej grupy atrakcje w obiekcie a także w okolicy. Sprawdź nasze możliwości.  Rezerwacja atrakcji możliwa po wcześniejszych ustaleniach z działem rezerwacji minimum 14 dni przed planowanym pobytem. Atrakcje dla grup min. 10 osób. . W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ds. rezerwacji: Paula Zawadzka Małgorzata Koperwas rezerwacje@whitesails.pl +48 794 100 792

Strefa SPA & Wellness

Strefa SPA & Wellness to idealne miejsce na odpoczynek, gdzie można doznać wyciszenia, ukojenia i głębokiego relaksu, po ciężkim pracowitym dniu. Strefa SPA & Wellness to przede wszystkim Strefa Saun, basen oraz siłownia. Strefa Saun wyposażona jest w saunę fińską, parową, studnie chłodu oraz jacuzzi. 

Przekonaj się, że warto!
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA