BTL

EMBODY

Rezerwuj nocleg

EMBODY  - BTL EMBODY to przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.

EFEKTY:

 • nieinwazyjny lifting, uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • wzmocnienie mięśni pośladków, talii, brzucha
 • wyszczuplenie talii, ujędrnienie i napięcie brzucha
 • redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, talii, pośladków
 • poprawa wyglądu brzucha po liposukcji - wygładzenie i napięcie
 • wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej)
 • wzmocnienie mięśni brzucha, talii i pośladków ułatwiające dalsze samodzielne treningi mięśni

                                                                                                          

WSKAZANIA:

 • płaskie, opadające, wiotkie pośladki
 • wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w rejonie pośladków, tali, brzucha
 • diastasis recti, czyli rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie (rozejście kresy białej)
 • nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji
 • kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem
 • przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni

 

SZCZEGÓŁY  ZABIEGU:

Czas:  30 min

Sugerowana liczba zabiegów:  4 zabiegi

Zdolność do pracy: bezpośrednio po zabiegu

 

O  ZABIEGU:

BTL EMBODY to nowsza, bardziej kompaktowa wersja znanego już na świecie BTL EMSCULPT. To innowacyjna i pierwsza taka przełomowa technologia modelująca sylwetkę. Urządzenie dosłownie „rzeźbi ciało”- jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz - całkowicie nieinwazyjnie i bezboleśnie. Urządzenie pracuje w technologii HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology), czyli zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. HIFEM wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni i utrzymuje je przez wiele sekund. W ten sposób poprawia strukturę mięśni, pobudzając wzrost włókien kurczliwych, umożliwiając tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Mówiąc  najprościej – technologia ta „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. W trakcie jednego treningu EM Body  wywołuje ok. 20 tysięcy takich skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu, a ich intensywność jest wyższa niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie osiągnąć takich poziomów, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.

Jak BTL EMBODY buduje mięśnie?Trening z  EMBODY jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

W jaki sposób przebiega spalanie tłuszczu? Mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze. Ponieważ w trakcie zabiegu EMBODY mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę. W bliskim sąsiedztwie kurczących się mięśni, m.in. z powodu zwiększonego przepływu krwi w tkance tłuszczowej, dochodzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA), a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób z adipocytów tłuszcz jest w naturalny sposób metabolizowany i wydalany z organizmu. To, co pacjent widzi po serii zabiegów BTL EMBODY, to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Ten efekt zapewnia wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu.

 

DLA KOGO:

Nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową, mieć płaski, umięśniony brzuch i brazylijskie pośladki bez skalpela. 

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg BTL EMBODY nie wymaga specjalnych przygotowań. Transfer energii do tkanek odbywa się w sposób bezkontaktowy,  nie jest wymagane zdejmowanie odzieży, a osoby korzystające z zabiegów mogą zostać w pełni ubrane podczas terapii. Najlepiej jednak przyjść na zabieg w wygodnym ubraniu - założyć legginsy,  spodnie treningowe, dres. W górnej partii ciała sprawdzi się T-shirt. Zabieg możemy wykonywać także bezpośrednio na skórę.

Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię, jeśli występuje ona w miejscu zabiegu (np. kolczyk w pępku itp.), z kieszeni należy wyjąć urządzenia elektroniczne (telefon) i rzeczy, które mogłyby się rozmagnesować (np. karta bankomatowa).

Do wybranego obszaru ciała – brzuch lub pośladki  - przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia EMBODY. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent  leży na brzuchu, a aplikatory przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

Zabieg trwa ok. 30 minut i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie BTL EMBODY. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje, może czytać książkę lub skorzystać z zabiegu na twarz.

 

ODCZUCIA BÓLOWE

Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i przyjemny. Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie wibracje lub mrowienie.

 

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

Optymalna terapia składa się z 4 zabiegów, które wykonuje się dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty są zauważalne zaraz po zabiegu, ocenić je można w pełni po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
 • Rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne
 • Wkładka domaciczna (miedziana spirala)
 • Niewydolność płuc i niektóre choroby serca
 • Miesiączka występująca w dniu zabiegu
 • Kolczyki i inna biżuteria w okolicach zabiegowej
 • Choroby psychiczne

 

CENNIK

 

Zabieg pojedynczy

Pakiet 4 zabiegi

Pakiet 6 zabiegów

Pakiet 10 zabiegów

EMBODY (1 okolica)

900 zł

3200 zł

4500 zł

7000 zł

EMBODY (2 okolice)

1400 zł

4900 zł

6600 zł

10000 zł

EMBODY (3 okolice)

1800 zł

6600 zł

9000 zł

13500 zł

 

 

 

Masz pytanie?

Uzupełnij formularz i my się z tobą skontaktujemy.

Kontakt

Hotele w Bieszczadach

Caryńska Resort & SPA

Dwernik 15, 38-713 Lutowiska

 

Dział rezerwacji (8.00 - 18.00, pn-pt):

tel: +48 531 992 942
email: rezerwacje@carynska.bieszczady.pl

Recepcja 

tel. +48 13 491 22 50
tel. +48 531 924 465

Spa & Wellness | BieszczadyMED

tel: +48 531 924 465, +48 13 491 22 50

email: spa@carynska.bieszczady.pl

Marketing

email: marketing@hotelewbieszczadach.pl

 

Caryńska Facebook Caryńska instagram Caryńska youtube

Nasze obiekty:

Czas dojazdu:
Rzeszów ok. 2:30h
Przemyśl ok. 1:40h
Solina ok. 50min
Granica z Ukrainą ok. 30 min